Fethiye Rafting Turu
Fethiye'nin eşsiz doğasında eğlenceli bir güne ne dersiniz?

Fethiye Rafting Turu

Rafting

Adrenalin ve heyecanın doruk yaptığı rafting tutkunuysanız firmamızın sizlere sağlayacağı olanaklardan mutlaka yararlanmalısınız. Çünkü Fethiye tatilinizin heyecanına heyecan katacak bu aktiviteyi firmamızın organizasyonunda sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bağlantı kurmak ve rezervasyonunuzu şimdiden yapmak olacaktır. Sonrasında rezervasyon tarihinde sizleri bu harika aktiviteyi gerçekleştirmek üzere Fethiye’ye bekliyoruz efendim. Üstelik rafting yapacağınız Dalaman çayının eşsiz güzelliklerini keşfetmenin dışında daha pek çok farklı aktivite sizleri bekliyor. Ayrıca dilerseniz bizlere WhatsApp uygulamamız üzerinden ulaşabilir ve rezervasyon işlemlerinizi yine bu boyutta gerçekleştirebilirsiniz. Mümkün olan en kısa süre içerisinde sizleri aydınlatmak üzere geri dönüş sağlıyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve firmamızın ayrıcalığında gerçekleştireceğiniz bu heyecanın ayrıntılarını paylaşmaya başlayalım.

Dalaman Rafting Macerasını Yıllarca Unutamayacaksınız

Yıllarca aklınızda kalacak Dalaman rafting macerası 8 veya 10 kişilik esnek botlarla gerçekleştiriliyor. Her türlü güvenlik önleminin en üst düzeyde alındığı turlarımızı çok seveceksiniz. Üstelik uzman eğitmenlerimizin eşlik ettiği bu nefes kesici etkinlik öncesinde gerekli bilgilendirmeler yapılarak kısa bir eğitim veriliyor. Her yaştan doğa tutkunu ve sporcu ruh taşıyan herkesin katılabileceği bu etkinlik anılarınızda bambaşka bir yere sahip olacak. Çam ormanlarının içerisinde start alan ve yaklaşık 18 kilometrelik parkur sırasında adrenalin ve muhteşem manzara etkinliğe bir başka anlam kazandırıyor.

Rafting

Yamaç Paraşütü Bir Sonraki Etkinliğiniz Olabilir

Elbette heyecan ve adrenalin severlerin rafting heyecanını takip eden daha pek çok aktivitemiz bulunuyor. Örneğin Babadağ yamaç paraşütü bu etkinliklerden sadece bir tanesi. Uzman pilotumuz eşliğinde ön koltukta oturup Ölüdeniz’in o harikulade manzarasının ayaklarınızın altından akıp gittiğini şimdiden hayal edebilirsiniz. Yine tüm güvenlik önlemleri alınmış ve her yaştan insanın katılabileceği bu etkinliği yıllarca dostlarınıza anlatacak ve bir başka tutkuya daha sahip olacaksınız. İzin verirseniz bu etkinlik ile ilgili hemen önemli bir ilave bilgi paylaşalım. Uçuşlarımız hava tahmin raporlarının dikkatli bir incelemesi sonrasında gerçekleşiyor. Dolayısıyla güvenliğinizin emin ellerde olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz efendim. Lütfen başta Dalaman rafting olmak üzere tatilinizi renklendirecek ATV safari veya Fethiye Jeep Safari gibi diğer aktivitelerimiz ile ilgili sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Firma yetkililerimiz sizleri sıra dışı aktivitelerimiz konusunda detaylı şekilde aydınlatacaktır. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz. İletişim linkimiz