Fethiye Tüplü Dalış Eğitimi

Hepimizin bildiği üzere su sporları ve çok farklı kategoride gerçekleştirilebiliyor. Hiç kuşkusuz bu sporlar arasında tüplü dalış farklı bir yere sahip. Bu çerçevede tüplü dalış eğitimi almak için bir araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz efendim. Dolayısıyla adrenalin dolu bu eğitimi almak için sizlere sağlamış olduğumuz olanaklardan mutlaka yararlanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü dünyanın ve Türkiye’nin en gözde turizm bölgelerinin başında yer alan Fethiye Ölüdeniz’de bu eğitimi sağılıyoruz efendim. Üstelik oldukça uygun fiyatlar ve sertifikalı eğitimlerimiz sonrasında dalışları kendi başınıza yapabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken sitemiz ile bağlantı kurmak ve eğitimlerimiz için randevu talep etmek olacaktır. Sonrasında sizleri kurs döneminde misafir ediyoruz. Ayrıca konaklama noktasında sizlere destek sağlayabiliyoruz

fethiye tüplü dalış

Dalgıçlık Sertifikası Almak İçin Bazı Şartlar Bulunuyor

İzin verirseniz öncelikle kurs sonunda alacağınız dalgıçlık sertifikası ile ilgili bazı önemli detayları paylaşalım. Öncelikle Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu yönetmeliği uyarınca hangi şartları taşımanız gerektiği hakkında sizleri bilgilendirelim. Tüplü dalış eğitimi almak için 14 yaşından büyük olmak gerekiyor. Ayrıca 14 ve 18 yaş aralığındaki kursiyerler velisinin izni ile kurslarımıza katılabiliyor. Bunun dışında yine yönetmelik gereği kursiyerin sağlık raporu alması gerekecektir. Bu şartlar tamamlandıktan sonra Cmas 1 yıldız, Cmas 2 ve 3 yıldız sertifikalı eğitime katılmamızın önünde herhangi bir engel kalmıyor. Bunun dışında 4 gün ve 3 gece şeklinde sağlamış olduğumuz kurs süresince tüm teknik donanımı firmamız sağlamaktadır. Elbette gerek ekipman bakımdan güvenlik tedbirleri, gerekse uzman eğitmenlerimiz gözetiminde kursu tamamlayacağınızı anti parantez belirtmiş olalım.

Cmas 1 Yıldız Başlangıç Seviyesini İfade Ediyor

Az önce de belirttiğimiz gibi tüplü dalış 3 farklı kategoride eğitime tabi tutulan bir sistematik içerisinde gerçekleşiyor. Bunlardan Cmas 1 Yıldız eğitimi başlangıç seviyesini oluşturuyor. Dolayısıyla sonraki sertifikalara kursiyer olabilmek için temel dalış eğitimini tamamlamış olmanız gerekiyor diyebiliriz. İzninizle çok kısa fakat önemli bir hatırlatma daha yapalım. Tüm kategorilerde gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimize katılabilmeniz için yüzme bilme şartı arandığını vurgulamakta yarar görüyoruz. Elbette web sayfamız farklı konseptlerde eğitimlerde vermektedir. Örneğin yamaç paraşütü eğitimi almak isteyebilirsiniz. Özellikle tatil amacıyla Fethiye seçeneğini düşünürseniz, başta tüplü dalış eğitimi olmak üzere diğer eğitimlerimizi alabileceğinizi lütfen unutmayınız. İletişim linkimiz.