Ödeme

Ön Ödeme

Transfer

Hayır

Kalkış Yeri

Ölüdeniz Plajı

Tur Günleri

Her Gün

Saat

14:00 – 17:30

Yemek

Hayır

5/5

Fethiye Tüplü Dalış

Tüplü Dalış 

Tüplü dalış ile mükemmel bir deneyim elde etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Bu noktada firmamızın sizler için sunduğu birbirinden kaliteli ve mükemmel hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sky Fethiye olarak sizlere tüplü dalış tekne turu konusunda en iyi hizmet garantisini veriyoruz. Şimdi gelin, tüplü dalış tekne turu ile ilgili tüm detayları hep birlikte inceleyelim. 

Tüplü dalış yapma deneyimi elde etmek isteyenlere mükemmel bir haberimiz var. Söz hizmet ile mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Şimdi gelin tüplü dalışın sağladığı 

Tüplü Dalış Avantajları

Deneyimli dalgıçların karada konaklama yerine dalış teknesinden dalış yapmayı tercih etmelerinin bazı nedenleri vardır. Şimdi gelin tüplü dalışın avantajlarını hep birlikte inceleyelim. 

Daha Fazla Dalış İmkanı

Karada çalışan bir dalış operatörüyle, genellikle günde en fazla 3 dalış yapabilirsiniz. Bir dalış safarisinden dalış yaptığınızda, genellikle günlük minimum dalış sayısı 3'tür. Ancak genellikle günde 5 kez dalış yaparsınız.

Yeni İnsanlar ile Tanışabilirsiniz

Dalış sadece dalışla ilgili değildir. Aynı zamanda insanlarla tanışmak ve yeni yerler keşfetmekle de ilgilidir. Dalış safarileri, yeni insanlarla tanışmanın ve yeni arkadaşlar edinmenin çok kolay olduğu oldukça dar alanlarda yapılır.

Profesyonel Tüplü Dalış Turu

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde tüplü dalış yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sky Fethiye ayrıcalıkları ile mükemmel bir tüplü dalış deneyimi elde etmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Günübirlik Turlar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Öğle Yemeği ( Tavuk, Makarna, Salata)

 Sigorta

 Rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 Transfer

 Kişisel Harcamalar

 İçecekler

Ölüdeniz Tüplü Dalış Hakkında,

Fethiye, Ölüdeniz’ de düzenlenen tekne turunun güzergahı şu şekildedir; 

*Şurdan oraya burdan şuraya

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Ölüdeniz Tüplü Dalış Hakkında Sık Sorulan Sorular

Havlu, şort, mayo, güneş kremi vb. gibi eşyalarınızı getirmeniz yeterlidir.

Dalışlarımız maksimum 5 metre derinlikte yapılmaktadır.

Dalış aktivitesi için yüzme bilmenize gerek yoktur. Tüm dalış süreci boyunca yanınızda profesyonel bir dalış hocanız olacaktır.

Dalış aktivitesine 14 yaş üzeri herkes katılabilir.

Fotoğraf ve video ücreti 100 TL dir.