Fethiye Tüplü Dalış
Tecrübeli eğitmenler ile harika bir dalış macerasına ne dersin?
ödeme seçeneği

Rezervasyon
Evet

yamaç paraşütü servis

Otel Transferi
Hayır

Fotoğraf 
Evet

Aktivite Günleri
Her Gün

yemek

Yemek
Hayır

Dalış Süresi
15-25 dk

Fethiye Tüplü Dalış

Su altının muhteşem dünyasına tüplü dalış yapmak için bir araştırma içerisindeyseniz çok doğru bir sayfada bulunuyorsunuz. Çünkü firmamızın öncülüğünde bu harika aktiviteyi en uygun koşullarda gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak ve rezervasyonunuzu oluşturmak olacaktır. Sonrasında söz konusu bu tarihte sizleri Ölüdeniz Fethiye’ye bekliyoruz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve bu güzel aktiviteyi hangi koşullarda gerçekleştireceğiniz konusunda sizleri aydınlatalım. Elbette daha önceden dalış tecrübeniz olsa bile bu spor belirli kriterler çerçevesinde gerçekleşmek zorundadır. Sözgelimi dalış kıyafetleriniz bu aktivitenin standartlarına uygun olmak durumundadır. Ancak lütfen bu ve diğer teknik konularda hiçbir endişe yaşamayınız. Bunun nedeni tüplü dalış standartlarına büyük önem gösteriyoruz ve güvenlik maksimum düzeyde tutuluyor.

Tekne Turu Tüplü Dalış Harika Fırsatlar Sunuyor

İzninizle öncelikle yapacağınız dalış ile ilgili bazı önemli detayları paylaşalım. Karadan yapılan dalışlara göre çok daha fazla dalış yapmanızı sağlayacak tekne turu tüplü dalış sizlere bu anlamda harika fırsatlar sunacaktır. Çünkü tekne turu sayesinde hem dalış sayısı artıyor hem de çok daha kontrollü bir aktivite gerçekleşmiş oluyor. Bunun dışında Fethiye’nin muhteşem manzarasını ve koylarını en ince ayrıntısına kadar keşfetme imkânı buluyorsunuz. Üstelik dalış operatörünüz sizleri tekneden kontrol ediyor ve herhangi bir aksaklık yaşanmadan dalışın sağlıklı bir şekilde sürdürülmesini sağlıyor. Sizlere de bu keyifli deneyimin tadını çıkartmak kalıyor. Tabi eğer bu anlamda bir deneyiminiz yoksa uzman dalgıçlarımız sizleri öncelikle bir eğitime tabi tutuyor ve dalış sırasında sizlere eşlik ediyor.

Tüplü Dalış Turu Düzenliyoruz

Sıra dışı tatillerin en önemli aktiviteleri arasında yer alan tekne ve tüplü dalış turu yapmak istiyorsanız sizlere sağlamış olduğumuz olanaklardan mutlaka yararlanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Her türlü güvenlik tertibatı alınmış ve tüm donanımıyla güvenli dalış gerçekleştirebileceğiniz bu aktiviteyi çok seveceksiniz. Elbette ege tatili Fethiye’de bir başka güzeldir ve daha pek çok farklı aktiviteyi aynı tatil içerisinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Örneğin Babadağ yamaç paraşütü, ATV safari veya Fethiye rafting Seçenekleri için web sayfamızda rezervasyon oluşturabilirsiniz. Tüplü dalış ve diğer aktiviteler için “şimdi rezervasyon yap” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Whatsapp uygulaması üzerinden gerçekleşen bu rezervasyon sonrasında artık söz konusu tarihte sizleri misafir etmek üzere bekliyoruz efendim. Şimdiden iyi tatiller diliyoruz. İletişim linkimiz

Fethiye Tüplü Dalış Turu Hakkında

Tüplü dalış ile mükemmel bir deneyim elde etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Bu noktada firmamızın sizler için sunduğu birbirinden kaliteli ve mükemmel hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sky Fethiye olarak sizlere tüplü dalış tekne turu konusunda en iyi hizmet garantisini veriyoruz. Şimdi gelin, tüplü dalış tekne turu ile ilgili tüm detayları hep birlikte inceleyelim. 

Tüplü dalış yapma deneyimi elde etmek isteyenlere mükemmel bir haberimiz var. Söz hizmet ile mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz. Şimdi gelin tüplü dalışın sağladığı avantajları birlikte inceleyelim.

Tüplü Dalış Avantajları

Deneyimli dalgıçların karada konaklama yerine dalış teknesinden dalış yapmayı tercih etmelerinin bazı nedenleri vardır. Şimdi gelin tüplü dalışın avantajlarını hep birlikte inceleyelim. 

Daha Fazla Dalış İmkanı

Karada çalışan bir dalış operatörüyle, genellikle günde en fazla 3 dalış yapabilirsiniz. Bir dalış safarisinden dalış yaptığınızda, genellikle günlük minimum dalış sayısı 3’tür. Ancak genellikle günde 5 kez dalış yaparsınız.

Yeni İnsanlar ile Tanışabilirsiniz

Dalış sadece dalışla ilgili değildir. Aynı zamanda insanlarla tanışmak ve yeni yerler keşfetmekle de ilgilidir. Dalış safarileri, yeni insanlarla tanışmanın ve yeni arkadaşlar edinmenin çok kolay olduğu oldukça dar alanlarda yapılır.

Profesyonel Tüplü Dalış Turu

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde tüplü dalış yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sky Fethiye ayrıcalıkları ile mükemmel bir tüplü dalış deneyimi elde etmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Öğle Yemeği ( Tavuk, Makarna, Salata)

 Sigorta

 Rehberlik

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Fethiye Ölüdeniz Tüplü Dalış Hakkında Sık Sorulan Sorular

Havlu, şort, mayo, güneş kremi vb. gibi eşyalarınızı getirmeniz yeterlidir.

Dalışlarımız maksimum 5 metre derinlikte yapılmaktadır.

Dalış aktivitesi için yüzme bilmenize gerek yoktur. Tüm dalış süreci boyunca yanınızda profesyonel bir dalış hocanız olacaktır.

Dalış aktivitesine 14 yaş üzeri herkes katılabilir.

Fotoğraf ve video ücreti 100 TL dir.

Benzer Aktiviteler

Fethiye Yamaç Paraşütü

Güvenli ve heyecanlı bir yamaç paraşütü deneyimine hazır mısın?

Fethiye Tekne Turu

Akdeniz' in muhteşem sularında eğlenceli bir güne hazır mısın?

Fethiye At Turu

Fethiye'nin eşsiz doğasında harika bir güne ne dersiniz?

Fethiye Jeep Safari

Fethiye'nin eşsiz doğasında harika bir güne ne dersiniz?

Aktivite Paketleri

Ekonomik Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Atv Safari
3 Aktivite

Extreme Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Tüplü Dalış, Atv Safari
4 aktivite

Full Tatil Paketi

Yamaç Paraşütü, Tekne Turu, Tüplü Dalış, Atv Safari, At Turu
5 aktivite