Türkiye’de Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

ölüdeniz yamaç paraşütü

 

Türkiye’de Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

Yamaç paraşütü, ekstrem sporlardan bir tanesi olarak değerlendirilen oldukça dikkat çekici bir heyecandır. İnsanların bu spor sayesinde adrenalin dolu dakikalar yaşadıkları üstelik spor heyecanını doğa ile iç içe geçirdikleri açık. Dünyanın farklı coğrafyalarında gerçekleşen yamaç paraşütü ülkemizde de çok yaygındır. Ancak pek çok adrenalin sever için bu sporun nerede yapıldığına dair bilgi birikimi sınırlıdır.

Bu yazımızda sizlere sadece Türkiye’nin en iyi yamaç paraşüt alanını tanıtmayacağız. Aynı zamanda burada yaşayacağınız deneyimi satırlarımızı okurken hissetmenize imkân sağlayacağız. O halde gelin bu enfes deneyime daha yakından bir göz atalım!

Türkiye’de Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?
Türkiye’de Yamaç Paraşütü Nerede Yapılır?

 

Fethiye Yamaç Paraşütü’nü neden denemelisiniz?

Metrelerce yukarıdan kendinizi boşluğa atmak ve kuş gibi süzülmek sizin için en büyük heyecanlardan bir tanesiyse doğru yerdesiniz! Fethiye Ölüdeniz’de hem eşsiz manzarayı keşfedebilecek hem de yamaçtan aşağı bir kuş gibi süzülebileceksiniz.

Ege Bölgesi’nin en önemli yüksekliklerinden bir tanesi olan Babadağ, Fethiye’de yamaç paraşütünü yapacağınız yerdir. Türkiye’de bu sporun sözü geçtiğinde akla gelen ilk mekân olan Babadağ deniz seviyesinde yaklaşık 1965 metre yüksektedir. Bu da aşağıda kalan manzaranın kusursuzluğunu hissetmenizi sağlayacak önemli detaylardan bir tanesidir. Yaklaşık 45 dakika süren ve her anı kusursuzluğu ortaya çıkaran bu deneyim sizin için harika olacak.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2021

Muğla’nın en değerli ilçelerinden bir tanesi olan Fethiye’de yamaçtan aşağı süzülmek ve eşsiz anlar yaşamak için ödemeniz gereken ücretleri merak ediyor musunuz? Yamaç paraşütünü gerçekleştirmek için ödeyeceğiniz ücretlerin farklılık göstereceği açık! Çünkü seçeceğiniz pist ve havada kalacağınız süre çok önemlidir. Bunun yanı sıra havadaki fotoğraf ya da videolarla ilgili talepleriniz fiyatlarda kesinlikle rol oynar.

Yamaç paraşütünde en uygun fiyatları yakalamak için iyi araştırma yapmanızı öneriyoruz. Araştırmalar sonunda Fethiye yamaç paraşütü fiyatları 2021 ile ilgili en iyi seçenek SkyFethiye olacaktır. Ancak siz yine de araştırmalarınızı yapmalısınız. Bu sayede araştırmalarınız neticesinde kararınızı vermeli ve benzersiz bir deneyime kapı aralamalısınız. Bu çok özel deneyim için bizimle iletişime geçerek macera ve adrenalin dolu anları zirvede yaşayabilirsiniz. Yoksa siz hala bizimle iletişime geçmediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir