Fethiye Yamaç Paraşütü

 

Yamaç paraşütü Fethiye sınırları içerisinde gerçekleştirebileceğiniz en kaliteli deneyimlerden bir tanesidir. Bu nedenle de Fethiye’ye geldiyseniz Babadağ’dan aşağı süzülmenizi şiddetle öneriyoruz. Bu kusursuz deneyimi kaliteli bir şekilde yaşamak adına yapmanız gerekenlerin neler olduğunu sizler için sıralamayacağız. Çünkü sizi bambaşka bir heyecan olan Fethiye’de yamaç paraşütü eğitimi ile tanıştıracağız.

Pek çok uçuş severin keşke ben de pilot olsam dediğini biliyoruz. Çünkü göklerde özgürce uçmak hemen herkesin arzusudur. O halde gelin yamaç paraşütü etkinliğini gerçekleştirmek amacıyla size ne tür seçenekler sunduğumuza daha yakından bir göz atalım.

Yamaç Paraşütü Ölüdeniz

Yamaç Paraşütü Fethiye Eğitimlerine Kimler Katılabilir?

Babadağ’dan aşağıya kendinizi bırakmak istiyorsanız kesinlikle Sky Fethiye’yi tercih etmelisiniz. Peki, ya eğitimler?

Fethiye’de gerçekleşen eğitim ve uçuşların hepsi Türk Hava Kurumu (THK) tarafından kontrol altına alınıyor. Bu noktada birbirinden özel denetimler gerçekleştirilirken olası risklerin engellenmesi adına da çözüm üretiyorlar. Eğitimlerin gerçekleştirilmesi adına öncelikle eğitim alacak olan kişilerin yeterli özelliklere sahip olup olmadığı inceleniyor. Eğer bireylerin yeterli bilgi ve becerilere sahip olmadığı düşünülüyorsa eğitimlere katılmak imkânsız.

Eğitimler boyunca bütün ihtimaller düşünülerek uçuş yapmanız öğretiliyor. Çünkü Fethiye yamaç paraşütü rutin bir aktivite değil. Rutin değil derken Fethiye’de rüzgâr he aynı yönden esmez. Ters rüzgâr olması ya da çeşitli hava şartlarına karşı bireylerin doğru bir şekilde eğitim alması şarttır.

Uçuş eğitimi aldıktan sonra hemen uçuşlara başlayamıyorsunuz. Bu anlamda çeşitli test uçuşları gerçekleşir. Eğitmen pilotlar ile birlikte gerçekleşen uçuşlar sonrasında siz de bir uçuşa katılabilirsiniz.

Fethiye Yamaç Paraşütü Eğitim Fiyatları

Fethiye’de yamaç paraşütü eğitimi almak isteyenler için fiyatlarının 3000 TL seviyelerinden başladığını ifade etmek gerekir. Bu temel fiyat olup daha da yukarılara çıkabilmektedir. Fethiye yamaç paraşütü deneyimini yaşarken bir de ekipman satın alacağınız düşünüldüğünde maliyetlerin yaklaşık 10000 TL civarında olduğunu ifade etmek muhtemeldir. Tüm maliyetleri ele aldıktan sonra harekete geçmek sizin için oldukça değerli olacaktır. Zira maliyetlerin sizin için katlanılamayacak ölçüde olması ciddi sorunlar teşkil edebilmektedir. Sky Fethiye bu konuda sizlere destek olur!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.