Yamaç Paraşütü İçin Yanımda Ne Getirmeliyim?

yamaç paraşütü için alınması gerekenler

Fethiye’ de yamaç paraşütü yapmadan önce bilmeniz gereken bazı noktalar vardır. Sizler için çok sorulan sorular kısmında bu hafta yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim? sorusunu cevaplıyoruz. Bu aktivite diğer sporlara pek çok özelliği bakımından benzemez. Özellikle yükseklik korkunuz varsa yamaç paraşütünü yapmanız için hiç bir engel yoktur. Keyifli ve son derece özel bir anı biriktirmeyi seviyorsanız yamaç paraşütünü mutlaka denemelisiniz. Rezervasyon almadan önce aklınıza takılan soruları bizimle mutlaka paylaşın. Bize özellikle sorulan sorulardan biri uçuşa gelirken yanımda ne getirmeliyim? Oluyor. Şimdi detayları bu yazımızda anlatacağız. 

Uçuş esnasında sizinle olmasını kesinlikle önerdiğimiz iki eşya var. Bunlardan ilki güneş gözlüğü diğeri ise  spor bir ayakkabı.  Manzaranın tadını çıkarmak istiyorsanız güneş gözlüğünüzü asla unutmamalısınız. Rezervasyon alırken bunları genellikle  size belirtiyoruz. Aklınızda kalması için sizde mutlaka not almalısınız. Diğer yanınızda olması gereken eşya ise spor ayakkabı demiştik. Havada yürüyor muyuz ayakkabı neden diyorsanız tamamen güvenliğiniz için! Sonuçta bunu uçarken anlayacaksınız

Ölüdeniz’ de Yamaç Paraşütü Güvenli Mi? 

Emniyetli uçuş deneyimi için Sky Fethiye tüm güvenlik önlemlerini almaktadır. Bu eşsiz deneyim esnasında korku ve panik yaşamamanız adına pilotumuz size eşlik edecektir. Sizin isteğinize bağlı olarak uçuş süresi değişebilir. Hava faktörü gibi dış etmenler de uçuş süresini belirleyecektir. Pilotunuz bunun kontrolünü profesyonelce gerçekleştirir. Adrenalin tutkunlarının sporu şeklinde nam salmış olsa da heyecanını kontrol edebilen bireyler için sorun yoktur. Ölüdeniz yamaç paraşütü yalnız Türkiye’de değil Dünya’da da insanların ilgi odağındadır. Ben bu sporun hakkını vererek yapacağım diyenler Sky Fethiye ile mutlaka tanışmalıdır. 

yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?
yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?

Yamaç Paraşütü ile Tatilinizi Unutulmaz Kılın 

Yamaç paraşütü hayallerinizi süslüyorsa Sky Fethiye olarak sizlere bu deneyimi yaşatmaktan mutluluk duyacağız. Ölüdeniz’ in muhteşem manzarasını kuş bakışı izlediğinizde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Fethiye’ de yamaç paraşütü yaptıktan sonra kesinlikle tekrarlamak isteyeceksiniz. Fethiye’ye tatile gelmeden önce kısa bir araştırma mutlaka yapın. Buraya gelip mutlaka deneyimlenmesi gerekenler listesinde yamaç paraşütü daima ilk sıradadır. Deneyimli pilotumuz uçuşa başlamadan önce sizi bilgilendirecektir. Yerden metrelerce yüksekte olmanın hissiyatını pilotumuzdan dinlediğinizde tüm soru işaretlerini unutacaksınız. 

Neden Fethiye’ de Yamaç Paraşütü Yapmalıyım? 

Yamaç paraşütü yapan pek çok insanın yorumu mükemmel olduğu yönündedir. Uçmak yüzyıllardır insanoğlunun yapmak istediği bir eylemdir. Bunun yamaç paraşütüyle mümkün olması ise son derece etkileyici değil mi? Fethiye’yi gördüğünüzde burayı mutlaka tepeden de izlemeliyim diyeceksiniz. Türkiye’nin nadide doğal güzelliklerinden biri olan Ölüdeniz’ in üzerinde süzülmek inanılmaz bir deneyim olacak. Uçmak için şartların hepsi tamamsa personelimiz sizi hazırlayacak. Emniyetli yamaç paraşütü serüvenini Sky Fethiye sayesinde yaşarsınız. Anı defterinize unutamayacağınız bu aktiviteyi yazmayı unutmayın. 

Yamaç Paraşütü Pilotu Kadın Olabilir Mi? 

Müşterilerimizin talepleri bizim için çok önemlidir. Kendinizi nasıl rahat hissedecekseniz uçuş o şekilde başlamalıdır. Uzman kadın pilotlarımız vardır. Sizler bizi isteğiniz doğrultusunda bilgilendirdiğinizde kadın pilotla uçabilirsiniz. Bizimle irtibata geçtiğinizde kendinizi ifade etmekten asla çekinmeyin. Bu sporu yapmak için geldiğinizde kararınızdan caymayın. Bazen panik olup uçaktan endişe duyanlarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Yamaç paraşütü eşsiz bir deneyim kazanmanızı sağlar. Kendinize ve pilotunuza güvenerek sorunsuz uçuşa hazır olun. 

yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?
yamaç paraşütü için yanımda ne getirmeliyim?

Eğlenceli Deneyim İçin Sky Fethiye 

Yamaç paraşütü sayesinde masmavi gökyüzünde süzülürsünüz. Ailenizle bu sporu yapmak için geldiyseniz herhangi bir mâni yoksa art arda uçuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Pilot sayımız çoklu uçuşlar için yeterlidir. Bu heyecanı arkadaşlarınız, eşiniz ile yaşamak için Sky Fethiye doğru bir adrestir. Özel günlerde de uçuşlar gerçekleştirilebilir. Hava tahmin raporlarına bakarak uçuş planı günler öncesinden oluşturulabilir. Uçuş günü geldiğinde yamaç paraşütünü yapmak için herhangi bir engel yoksa eğlence başlar! 

Yamaç paraşütü hakkındaki diğer sorularınız için diğer yazılarımıza göz atın!

Sky Fethiye sosyal medya hesaplarına göz atın!

Fethiye gezi rehberini incelediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir