Yamaç Paraşütü Nasıl Yapılır

Yamaç paraşütü nasıl yapılır

Yamaç paraşütü sporuna gönül verdiyseniz ve yamaç paraşütü nasıl yapılır yönünde bir araştırma yapıyorsanız sayfamızın avantajlardan mutlaka yararlanmalısınız. Çünkü adrenalin tutkunlarına özel bu sporu gerçekleştirebilmeniz için sertifika verdiğimiz eğitimlerimiz bulunuyor. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaralarımıza doğrudan ulaşmak ve eğitimlerimiz için rezervasyon yaptırmak olacaktır. Sonrasında belirlenen tarih aralığında sizleri dünyanın sayılı turizm merkezlerinden Fethiye’ye davet ediyoruz. Dilerseniz şimdi heyecanı en üst seviyede yaşayacağınız yamaç paraşütü sporu yapabilmenizi sağlayacak eğitimlerimizin diğer detayların neler olduğuna bakalım.

Yamaç Paraşütü Rezervasyonu İçin Görüşelim

İzin verirseniz öncelikle önemli bir detay hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra konumuzun diğer ayrıntılarına geçelim. Yoğun sezon öncesinde yamaç paraşütü rezervasyonu yaptırmanız şarttır. Çünkü eğitim programımız çerçevesinde belirli bir kapasite bulunuyor ve kotanın dolmasının ardından maalesef yeni kursiyer kabul edemiyoruz. Dolayısıyla heyecanın zirve yapacağı bu güzel aktivite için lütfen önceden görüşelim efendim. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden konumuzun diğer ayrıntılarını neler olduğuna bakalım. Yaz aylarında olduğu kadar hava şartlarının müsait olması durumunda kış aylarında da eğitimlerimizin devam ettiğini hemen belirtelim. Üstelik belirli bir yaş sınırlaması bulunmayan eğitimlerimizi sonunda kendi başınıza uçuş yapabilecek yetkiye ve kabiliyete ulaşıyorsunuz.

yamaç paraşütü nasıl yapılıyor

Uçuş Eğitimi 12 Saatlik Farklı Seanslarda Tamamlanıyor

Toplamda 12 saatlik uçuş eğitimi sürecinde farklı yönden gerçekleştirdiğimiz değişik aşamalar bulunuyor. Bu aşamaların 6 saati yer çalışması diğer 6 saati de teorik eğitim çalışmasıdır. Teorik bilgilendirme ve paraşütü kontrol etmenizi sağlayan pratik yer çalışması tamamlandıktan sonra uzman pilotumuzun gözetiminde alçak tepeden 8 kez uçuş eğitimi yaptırıyoruz. Tabi sertifika alabilmeniz için sonrasında orta irtifa olarak kabul edilen 400 metrelik tepeden bir uçuş daha gerçekleştiriyoruz. 700 metrelik bir uçuş sonrasında artık Kendi başınıza uçuş yapacak seviyeye geliyorsunuz. Toplam 10 uçuş sonrasında Türk Hava Kurumu ve dünya havacılık federasyonunun belgesini almaya hak kazanıyorsunuz. Ayrıca Fethiye yamaç paraşütü aktivitesi için rezervasyon yaptırdığınızda konaklama, sigorta ve diğer giderlerin fiyatın içerisine dâhil edildiğini hemen belirtelim. Umuyoruz ki yamaç paraşütü nasıl yapılır konusunda bilgilendirici yazımız yeterli düzeyde faydalı olmuştur efendim. Görüşmek dileğiyle esen kalınız. İletişim linkimiz

Sky Fethiye instagram hesabı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir