Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

 

Fethiye yamaç paraşütü heyecanını yaşamak isteyen hemen herkesin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de yaş sınırıdır. İnsanların yaş sınırını öğrenerek planlama yapmak istediği konulardan biri de yamaç paraşütüdür. Bunun ile alakalı merak ettiğiniz bütün detayları sizinle buluşturuyor olacağız! O halde gelin Fethiye’de çok özel bir deneyime kapı aralarken nasıl bir sınırlama olduğunu bir inceleyelim!

Fethiye’de yamaç paraşütü yapmak istiyorsanız kesinlikle 18 yaşınızı tamamlamış olmanız gerekir. Reşit olmayan bireylerin bu konuda herhangi bir uygulamaya başvurması mümkün olmaz. Bu nedenle de yamaç paraşütüne katılmak isteyen kişilerin bu konuda ekstra bir talepte bulunmamaları şarttır. Zira 18 yaş sınırı sadece güvenlik açısından değil sağlık standartları açısından değerlidir.

Fethiye Yamaç Paraşütü Kişi Sınırlaması Nedir?

Fethiye’de havada süzülürken insanların en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de bu harika anları sevdikleri ile beraber geçirmek istemeleridir. Ancak yamaç paraşütünde güvenlik gereği pilot – eğitmen dışında maksimum 1 kişinin uçmasına müsaade edimektedir. Tandem uçuşlarda bu durumun herhangi bir istisnası yoktur.

Tandem uçuşların toplamda 2 kişi ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hem daha kaliteli bir deneyim hem de daha eğlenceli anlar yaşanmaktadır. Eğer siz de sevdiklerinizle yaşayamadığınız bu anları keyifle tamamlamak istiyorsanız eğitmenlerimizin keyifli sohbeti ile harika bir uçuş gerçekleştirme şansı elde edebilirsiniz.

Neden Sky Fethiye?

Sky Fethiye ile yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyen bireyler arasında olmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? O halde çok doğru bir düşünceye sahip olduğunuzu söyleyebiliriz. Çünkü kalite ve yüksek standartlarda eğlence anlamına gelen Sky Fethiye deneyimlerinizde unutulmaz anlara şahitlik etme şansı yakalayın. Bu sayede sanki sevdiklerinizle uçuyormuşsunuz hissine kapılabileceksiniz.

Başarılı uçuş eğitmenlerimiz ve Fethiye semalarında süzülürken size eşsiz anlar yaşatacak yamaç paraşütü maceraları ile Fethiye geziniz bambaşka olacak! Türkiye’nin en özel coğrafyalarından bir tanesinde size özel bir deneyime kapı aralamaya ne dersiniz? Üstelik bu deneyimi yaşamak adına çok ciddi bütçeler ödemek durumunda da kalmayacaksınız. Sadece bizimle iletişime geçin ve Fethiye’de uçma heyecanını zirvede yaşayın! Sky Fethiye sizi bulutların üzerine çıkaracak! Hadi heyecanı yaşamaya!

Benzer Blog

Kabak Koyu

Kabak Koyu, Fethiye’de gezilmesi gereken yerler dendiğinde akla gelen mekanların başında. Üstelik bozulmamış doğası ve kendine has özellikleri sayesinde Kabak Koyu’nde zaman geçirmek oldukça keyifli

Daha Fazla »

Katrancı Koyu

Fethiye’de gezilecek yerler arasında en dikkat çeken neresi? Katrancı Koyu bu konuda listeye alınması gereken yerler arasında! Özellikle de insanların doğallık ve sükûnet aradığı düşünüldüğünde

Daha Fazla »

St. Nicholas Adası

  Fethiye’de görülmesi gereken yerler arasında sayabileceklerimizden bir tanesi de St. Nicholas Adası olarak dikkat çeker. Ziyaretçilerin adayı anlatmak için kullandıkları söz; Muhteşem. Siz de

Daha Fazla »