Fethiye ATV Turu Yaş Sınırı

fethiye-atv-turu-yas-siniri-1

Fethiye ATV turu yaş sınırı kurallar gereği 14 olarak belirlendi. 14 yaşından küçükler ister tek isterse de ebeveynleri olsun bu aktiviteye katılamıyor. Daha önce de belirttiğimiz üzere bu tür aktivitelerde güvenlik üst düzeyde tutulmalıdır. Aksi halde insan hayatı riske atılmış olunur. Aldığımız önlemler sayesinde %100 güvenli bir aktivite haline getirdik. 14 yaş sınırı da bu kurallardan en önemlisidir. Üst yaş sınırı ise yoktur. Kendini sağlıklı hisseden ve eğlenceyi seven herkes katılabilir. İsterse 100 yaşında olsun fark etmez. Adrenalinin kapısı herkese açık.

ATV’ye binmek yetişkinler kadar çocukların da hayali. Aileler tura katılacağı zaman çocuklarını da buna dahil edebilir. Bir ATV’ye çift kişi binebilir, çocuklarını arkalarına alabilir. Ailecek yaşanacak bu unutulmaz anlar ile güzel bir süreç yaşanmaktadır. 14 yaşındaki çocuklar ATV kullanabiliyor. Ama bu konudaki yetilerinden emin olmak için parkur öncesinde bir test sürüşüne tabi tutuyoruz. Eğer ki eğitmenlerimiz ‘sürebilir’ onayı verir ise tek başına katılma imkanı doğar.

fethiye-atv-turu-yas-siniri-2
Fethiye ATV Turu Yaş Sınırı

SKY Fethiye üzerinden rezervasyon yaptırırken yaş bilgisinin de verilmesi gerekiyor. Eğer ki aranızda çocuk bireyler de var ise bunların doğum tarihlerini mutlaka belirtiniz. Fethiye ATV turu yaş sınırı olan 14 yaşın altında bir birey varsa da katılamayacağını belirtelim.

Fethiye ATV Turu Yaş Sınırı Kaç?

Fethiye’de ATV etkinliğine katılacak bireylerin bir takım özellikleri taşıması gerekiyor. En başta da yaş uygulaması geliyor haliyle. Üst yaş için bir sınır yok ama taban yaş sınırı var. Bunu +14 olarak belirtebiliriz. Onun dışında ciddi bir sağlık problemi de olmaması gerekiyor. Kalp rahatsızlıkları bunun başında geliyor. Zira her ne kadar güvenli olsa da adrenalin seviyesi tüksek bir süreçten bahsediyoruz.

YouTube video

Tatil bazen aynı şeyler ile geçtiği için sıkıcı olabiliyor. Deniz kum ve güneş eğlenceli olsa da her gün sık yapılınca rutine düşüyor. Özellikle de tatilin son günlerinde bunun sıkıntısı çokça yaşanmaktadır. Böyle anlarda farklı ve adrenalin dolu bir şey denemeye ne dersiniz? Fethiye bu konuda eşsiz güzellikte seçeneklere sahip. Yamaç paraşütü, su altı dalış, safariler ve elbette ATV turu. Tüm bunların arasından size en çok hitap edeni seçebilir ya da hepsini bir tatile sığdırarak müthiş bir yaz tatili geçirebilirsiniz. SKY Fethiye hepsini size tek bir paket halinde sunuyor.

Adrenalin turlarının sadece yetişkinlere özel düzenlendiği düşünülmesin. Çocuklar dar bu eğlencenin bir parçası olabiliyor. Dilerseniz tek başlarına dilerseniz de size ATV’de eş olarak katılabilirler. Her iki türlüde güvenlikleri üst düzey sağlanmaktadır. Eğitmenlerimiz ihtiyaçları olan her doneyi sağlamaktadır.

Çocuklar Fethiye ATV Turu Yapabilir mi?

Fethiye ATV turu yaş sınırı dahilindeki çocuklar bu sürece dahil olabilir. Parkurları ATV üzerinde tamamlayarak hem eğlenebilir hem de özgüvenlerini arttırabilir. Başarmak duygusu, çocukların özgüven gelişimlerinde çok önemli bir unsurdur. Bu sebeple her yıl yüzlerce çocuk birey ile tur gerçekleştiriyoruz. Her seferinde eşsiz mutluluklarına şahit oluyoruz. Bizim de mutluluğumuz bu yüzlerdeki neşe ifadesidir.

Son olarak sizlere yamaç paraşütü aktivitemizden de bahsetmek istiyoruz. Burada yaş sınırı 4’e kadar inmiş durumda. Evet, küçük bireyler de bizimle gökyüzünde uçabiliyor. Hem ATV hem de yamaç paraşütü paketi satın alarak iki aktiviteyi de çocuklarınızla gerçekleştirebilirsiniz. Artık rutin tatil konseptlerinden sıkıldıysanız farklı bir şeyler yapma vaktiniz geldi. Bunu da SKY Fethiye ailesi olarak sizlere en iyi şekilde sağlıyoruz.

 

İlginizi çekebilir: Fethiye ATV Turu Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir